szkola@sp5bialogard.pl

rok szkolny 2014/2015

6 maja 2015 r.

III BIAŁOGARDZKI FESTIWAL SZTAFET

6 maja na białogardzkim stadionie odbył się III Białogardzki Festiwal Sztafet. Doskonale w zawodach tych zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrali sztafety 4x100m i zdobyli złote medale. Sztafety 4x200m to również dominacja naszej szkoły i kolejne złote medale dziewcząt i chłopców. W sztafecie szwedzkiej (100m-200m-300m-400m) nasze dziewczęta wywalczyły drugie miejsce, a chłopcy miejsce IV. Z kolei w sztafecie olimpijskiej (800m-400m-200m-100m) dziewczęta były trzecie, a chłopcy po raz kolejny uplasowali się na czwartym miejscu. W klasyfikacji ogólnej dziewcząt jak i chłopców nasze drużyny zajęły I miejsca. Również w klasyfikacji generalnej nasza szkoła zdobyła pierwsze miejsce.

Sztafety 4x100m dziewcząt w składzie: Julia Chodań, Aleksandra Ścirka, Marcelina Ćmoch, Oliwia Ziółkowska oraz 4x100m chłopców w składzie: Dawid Klimowicz, Miłosz Ziółkowski, Marcel Zieliński, Maksymilian Jachimkowski będą reprezentowały powiat białogardzki w Finale Wojewódzkim Biegów Rozstawnych, który 19 maja odbędzie się w Szczecinie.

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria