DZIENNIK - Librus

rok szkolny 2014/2015

28 grudnia 2014 r.

Bieg sylwestrowy

28 grudnia 2014r. odbył się na terenach wokół Stadionu Miejskiego III Sylwestrowy Bieg Sportowo-Rekreacyjny, którego organizatorem był Klub Lekkoatletyczny „Iskra” Białogard. Bieg objął patronatem Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

Doskonale spisali się w nim uczniowie SP5, którzy zdobyli pierwsze miejsca w kategorii szkół podstawowych. W rywalizacji chłopców I miejsce zajął Patryk Krzycki, uczeń klasy VI b, wśród dziewcząt zwyciężyła Sandra Garus z klasy VI b, natomiast II miejsce zdobyła Julia Lipnicka z klasy IV b. Bieg odbył się na dystansie 1 kilometra.

Serdecznie gratulujemy.