WYDARZENIA SPORTOWE 2018/2019

11 października 2018
MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

11 października w Tychowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny. W kategorii Igrzysk Dzieci (klasy IV – VI) chłopcy zajęli II, a dziewczynki III miejsce. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) dziewczęta zajęły miejsce III, a chłopcy miejsce V. Gratulujemy!

9 października 2018
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

9 września w Karlinie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Bardzo dobrze spisała się nasza drużyna dziewcząt, która po pięknej grze zajęła 2 miejsce, zdobywając tytuł Wicemistrzyń Powiatu. Trochę gorzej poszło chłopcom, którzy pomimo dzielnej walki zajęli ostatecznie 10 miejsce. Gratulacje!

6 października 2018
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZAPAŚNICZY W ROSTOCK

6 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym w Rostocku (Niemcy). Podopieczni trenera Cezarego Jastreba spisali się bardzo dobrze i wrócili z Niemiec z 5 medalami.
- Oliwia Rudzińska, I miejsce
- Nikola Pawlicka, II miejsce
- Igor Kemprowski, II miejsce
- Amelia Bamberska, II miejsce
- Patryk Rudziński, III miejsce.
W klasyfikacji drużynowej nasi zawodnicy zajęli 6 miejsce na 19 drużyn. Gratulujemy!

25 września 201888
MISTRZOSTWA POWIATU W SZKOLNEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

25 września na białogardzkim Stadionie Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. „Piątkę” w tych zawodach reprezentowała drużyna dziewcząt z klas VII i VIII. Po zaciętej walce nasze dziewczyny stanęły na podium, zajmując 3 miejsce. Gratulacje!

wydarzenia sportowe

zapasy

piłka ręczna

piłka nożna