REALIZOWANE PROJEKTY

rok szkolny 2018/2019

mPotęga to program grantowy, który popularyzuje matematykę wśród młodych ludzi i pokazuje im, że matematyka to super przygoda i przydatna w codziennym życiu umiejętność.

W szkole realizowane są działania projektu „Świat Matematyki”

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku

Od 1 września 2017 r. do 30 czerwca 2019 r. w ramach projektu NOWOCZESNA SZKOŁA, NOWOCZESNA EDUKACJA realizowane są dla uczniów naszej szkoły zajęcia dodatkowe.

rok szkolny 2017/2018

Od 20 stycznia 2017 r. prowadzone są zajęcia sportowe SKS w ramach programu „SZKOLNY KLUB SPORTOWY” 2017. Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

W roku szkolnym 2017/2018 w ramach największego programu edukacyjnego MegaMisja były realizowane zajęcia w świetlicy szkolnej, które uczyły najmłodszych kreatywnego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

Od 23 stycznia 2012 r. do 31 grudnia 2013 r. w ramach projektu "Przyjazna szkoła" kompleksowy program szkół z terenu miasta Białogard realizowane były zajęcia:

• dodatkowe z:  języka polskiego, matematyki, informatyki, przyrody, języka angielskiego, plastyki, w grupie przedszkolnej, sportowe,

• wyrównawcze z: języka polskiego, matematyki, przyrody, w nauczaniu zintegrowanym dla klas I-III,

• opieki psychologiczno-pedagogicznej: logopeda, socjoterapia, terapia pedagogiczna.

Od 2 stycznia 2012 r. do 31 maja 2013 r. w ramach projektu Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół  podstawowych realizowane były następujące zajęcia:

• dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji,

• dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych,

• logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy,

• rozwijające zainteresowania uczniów wybitnie uzdolnionych z nauk matematyczno-przyrodniczych.

W szkole do 31 grudnia 2011 r. prowadzone były:

Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, zgodnie z Projektem pod nazwą "Aktywna szkoła - kompleksowy plan rozwoju szkół z terenu miasta Białogard"

zajęcia pozalekcyjne

INNOWACJE