ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2017/2018

Zajęcia rozwijające zainteresowania realizowane w ramach projektu NOWOCZESNA SZKOŁA, NOWOCZESNA EDUKACJA

Zajęcia zwiększające szanse edukacyjne uczniów:  zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia specjalistyczne: logopedyczne, terapia pedagogiczna, rewalidacja

Od 20 stycznia 2017 r. prowadzone są zajęcia sportowe SKS w ramach programu  „SZKOLNY KLUB SPORTOWY” 2017.

Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

Plan zajęć SKS

Szkolny Klub Sportowy

Imię i nazwisko nauczyciela dzień tygodnia godzina
Cezary Jastreb poniedziałek

15.30 - 16.30

14.30 - 15.30

Witold Klotz czwartek

13.45 - 14.45

Od września 2017 r. będą realizowane zajęcia w świetlicy, które nauczą najmłodszych kreatywnego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

Zajęcia będą realizowane w ramach największego programu edukacyjnego skierowanego dla szkół podstawowych - MegaMisji.

zajęcia pozalekcyjne

INNOWACJE