ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2018/2019

1. Zajęcia rozwijające zainteresowania realizowane w ramach projektu NOWOCZESNA SZKOŁA, NOWOCZESNA EDUKACJA

2. Zajęcia specjalistyczne: logopedyczne, terapia pedagogiczna, rewalidacja, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się.

3. Od 20 stycznia 2017 r. prowadzone są zajęcia sportowe SKS w ramach programu  „SZKOLNY KLUB SPORTOWY” 2017.

Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

Plan zajęć SKS

Szkolny Klub Sportowy

Imię i nazwisko nauczyciela dzień tygodnia godzina
Cezary Jastreb wtorek

Witold Klotz wtorek

1. Zajęcia i działania projektu „Świat Matematyki” w ramach programu mPotęga.

Projekt dofinansowała Fundacja mBanku

zajęcia pozalekcyjne