• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 943127808; 723221692

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA/ LAUREACI

rok szkolny 2016/2017

Nagrodę Burmistrza Miasta Białogardu otrzymali uczniowie:

Najwyższe wyniki na koniec roku szkolnego:
w I etapie edukacyjnym osiągnęła klasa 2b, w tym 10 uczniów, co stanowi 48% klasy uzyskało najwyższe wyniki z poszczególnych edukacji, natomiast 2 uczniów (9,5%) - najniższe.
w II etapie edukacyjnym najwyższą średnią uzyskała klasa 4c - 4,27.

Klasy z najwyższymi wynikami otrzymały przechodni Puchar Rady Rodziców za najwyższe wyniki edukacyjne.

 

Podsumowanie I śródrocza roku szkolnego 2016/2017
W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole w 19 oddziałach uczy się 430 uczniów. Są to:
- 11 oddziałów klas I-III – liczących 234 uczniów,
- 8 oddziałów klas IV-VI – 196 uczniów.

W I etapie edukacyjnym::

Najwyższe wyniki z poszczególnych edukacji uzyskało 92 uczniów – to jest 39% uczniów I etepu, najniższe – 38 uczniów, co stanowi 16%.

Najlepsze wyniki osiągnęła klasa 3b.

Średnia frekwencja klas I-III wyniosła: 92% i jest niższa od I śródrocza poprzedniego roku szkolnego o 1%. Najwyższą frekwencję uzyskali uczniowie klasy 3a – 95%.  

klasa 1a - 23 uczniów

w tym: 9 uczniów, co stanowi 39% uzyskało najwyższe wyniki z poszczególnych edukacji, natomiast 5 uczniów (22%) - najniższe.

Z najwyższymi wynikami (uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu):

w klasie 1a – 9 uczniów, Wojciech Butowski, Julia Iskat, Oliwia Kołodziej, Adam Kropiwiec, Filip Paluszkiewicz, Lena Rutkowska, Nikodem Stańko, Jakub Szustak, Oliwia Wellnowska

Ze 100 % frekwencją:
1a - 3 uczniów: Oliwia Kołodziej, Nikodem Stańko, Jakub Szustak

 

klasy 2a, 2b, 2c, 2d, 2e – 103 uczniów

w tym: 43 uczniów (42% - ucz.) uzyskało najwyższe noty, natomiast 20 uczniów (19%) - najniższe.

Z najwyższymi wynikami (uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu):

w klasie 2a - 8 uczniów, Amelia Babij, Maja Ciesielska, Nikodem Sasin, Błażej Kamiński, Julia Malinowska, Amelia Nyc, Grzegorz Szefler, Franciszek Zima;

w klasie 2b – 9 uczniów, Anna Kowalska, Maria Suprynowicz, Magdalena Winter, Gabriela Woźniak, Julia Wójcik, Nikola Niedzielska, Olaf Ciba, Jan Garncarek, Maksymilian Kraszewski;

w klasie 2c – 9 uczniów, Piotr Bohdziewicz, Marcel Cichoń, Grędecka Zuzanna, Oliwia Jędrej, Hanna Piątek, Julia Sala, Rafał Stypuła, Mateusz Szymański, Amelia Wójcik;

w klasie 2d – 9 uczniów, Natalia Baran, Wanesa Janicka, Jakub Kuśmierek, Fabian Lupke, Nikola Lupke, Wiktoria Okuszko, Julia Staroszczuk, Wiktoria Wasiak Nettuno, Michał Żytnikowski;

w klasie 2e – 5 uczniów, Julia Filipska, Szymon Jankowski, Martyna Klimek, Kornelia Lewandowicz, Piotr Ziółek.

Ze 100 % frekwencją:
2a – 3 uczniów: Amelia Babij, Maja Ciesielska, Bartosz Wielocha
2b – brak
2c – 4 uczniów: Marcel Cichoń, Oliwia Czarnas, Daria Rudzińska, Lena Tomiałojć
2d –1 uczeń: Gabriel Kryca
2e – 1 uczeń: Martyna Lipko

 

klasy 3a, 3b, 3c, 3d, 3e – 108 uczniów

w tym z najwyższymi wynikami w nauce: 40 uczniów (37% ucz.), najniższe wyniki w nauce - 13 uczniów (12% ucz.)

Z najwyższymi wynikami (uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu):

w klasie 3a – 9 uczniów, Milena Czerepińska, Wiktoria Lewkowicz, Paweł Lipnicki, Martyna Papuga, Martyna Przydatek, Oliwia Purtak, Szymon Sędzik, Natasza Strzelecka, Wiktoria Tomasik;

w klasie 3b – 9 uczniów, Malwina Bohdziewicz, Kinga Kemprowska, Katarzyna Łysiak, Anna Mamot, Maja Pogorzelska, Wiktoria Sowa, Michał Stypuła, Julia Tomasik, Marcelina Marchewka;

w klasie 3c – 6 uczniów, Oliwia Czarnecka, Daniel Gruszczyński, Fabian Krzempiec, Aleksandra Rybkiewicz, Michał Rybkiewicz, Bianka Włodno;

w klasie 3d – 7 uczniów, Miłosz Antończak, Weronika Iwan, Natasza Janowska, Lena, Materka, Aleksandra Szczepocka, Michał Leonowicz, Hanna Świst- Zabuska;

w klasie 3e – 7 uczniów, Nadia Babij, Lena Balcer, Jakub Dżurko, Zofia Gieniusz, Oliwia Kiszka, Paula Pustelnik, Natalia Załomska.

Ze 100 % frekwencją:
3a – 3 uczniów: Bartosz Sawiuk, Martyna Przydatek, Oliwia Purtak
3b – 2 uczniów: Szymon Hajduk, Michał Klimek
3c – 2 uczeniów: Dąbrowski Hubert, Wojciech Kozłowski
3d – 3 uczniów: Kacper Okupski, Julia Pęcak, Natasza Janowska
3e - brak

Przechodzimy do klas IV- VI:

8 oddziałów klas IV –VI liczy 196 uczniów, 195 klasyfikowanych i 1 uczeń nieklasyfikowany. Średnia ocen klas IV- VI wyniosła 3,96 i jest wyższa od I śródrocza poprzedniego roku szkolnego o 0,01.

Najwyższą średnią uzyskała klasa 5c - 4,16.

Klasa 4c również uplasowała się ze średnią 4,16 jednak o 0,006 niższą od klasy 5c.

Średnia frekwencja klas IV-VI wyniosła 91% i jest niższa od I śródrocza poprzedniego roku szkolnego o 1,5%. Najwyższą frekwencję uzyskali uczniowie klasy 4b – 94%.

klasy 4a, 4b, 4c – 71 uczniów,
średnia ocen: 4,11 4a – 4,07; 4b - 4,11; 4c – 4,16

(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 12 osób)
4a, Lena Osiak 5,18
4a, Dawid Padzik 5,18
4a, Julia Pluta 5,18
4b, Julia Frankowska 5,0
4b, Maria Gołębiewska 4,91
4b, Jan Niemczyk 4,91
4c, Hanna Matusewicz 5,27
4c, Anna Rzymyszkiewicz 5,18
4c, Zuzanna Wyrostek 5,18
4c, Wiktoria Wierzbicka 5,18
4c, Oskar Hasanović 4,91
4c, Bartłomiej Mostowski 4,82

Ze 100 % frekwencją:
4a – 4 uczniów: Dawid Padzik, Natalia Szustak, Iga Zdziechowicz, Marcel Zdziechowicz
4b – 1 uczeń: Grzegorz Garbacewicz
4c – 4 uczniów: Oskar Hasanović, Hanna Matusewicz, Zuzanna Kulik, Anna Rzymyszkiewicz

 

klasy 5a, 5b, 5c – 66 uczniów,
średnia ocen: 3,79 5a – 3,62; 5b - 3,59; 5c - 4,16

(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 8 osób)
5a, Karolina Baran 5,00
5a, Martyna Janica 4,82
5b, Zuzanna Piórkowska 5,27
5b, Bartosz Kubiak 5,09
5b, Nikodem Piórkowski 4,82
5c, Ada Ozimkowska 5,36
5c, Natalia Wielocha 5,18
5c, Maciej Szefler 4,91

Ze 100 % frekwencją:
5a – brak
5b – brak
5c - brak

 

klasy 6a, 6b – 59 uczniów,
średnia ocen: 3,97 6a – 3,97; 6b – 3,96

(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 8 osób)
6a, Kacper Jastreb 4,91
6a, Hubert Szymański 4,82
6b, Julia Lipnicka 5,09
6b, Oskar Bielawski 4,91
6b, Weronika Niedźwiecka 4,91
6b, Klaudia Szczepańska 4,91
6b, Wiktoria Gajos 4,82
6b, Tomasz Sienkiewicz 4,82

Ze 100 % frekwencją:
6a – 1 uczeń: Marek Krenca
6b – 2 uczniów: Wiktoria Gajos, Szymon Okupski

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki edukacyjne zostali uhonorowani tytułem wzorowego ucznia a uczniowie za 100% frekwencję otrzymali odznaki "Wzorowej frekwencji".

Gratulujemy!

 

  osiągnięcia/laureaci

rok szkolny 2015/2016

rok szkolny 2014/2015

rok szkolny 2013/2014

rok szkolny 2012/2013

rok szkolny 2011/2012

rok szkolny 2010/2011

rok szkolny 2009/2010

rok szkolny 2008/2009

rok szkolny 2007/2008

rok szkolny 2006/2007

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięciaa Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria