• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 943127808; 723221692

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA/ LAUREACI

rok szkolny 2015/2016

Nagrodę Burmistrza Miasta Białogardu otrzymali uczniowie:
Wiktoria Kiełbasa

klasa 6a

Agata Lewicka

klasa 6a

Weronika Malinowska

klasa 6a

Za nami pierwsze półrocze roku szkolnego 2015/2016. Pora więc, aby podsumować wyniki, jakie osiągnęli nasi uczniowie. W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole w 21 oddziałach uczy się 492 uczniów. Są to:

- 1 oddział przedszkolny – do którego uczęszcza 21 pięciolatków,

- 13 oddziałów klas I-III – liczących 287 uczniów,

- 7 oddziałów klas IV-VI – 184 uczniów.

W I etapie edukacyjnym:

Najwyższe wyniki z poszczególnych edukacji uzyskało 112 uczniów – to jest 39% uczniów I etepu, najniższe – 45 uczniów, co stanowi 15,7%.

Najlepsze wyniki osiągnęła klasa I b.

Frekwencja: średnia frekwencja klas I-III wyniosła: 93%, najwyższą frekwencję uzyskali uczniowie klasy I c – 95%.

klasy I a, I b, I c, I d, I e - 102 uczniów

w tym: 46 uczniów, co stanowi 45,1% uzyskuje najwyższe wyniki z poszczególnych edukacji, natomiast 15 ucz. (14,7%) - najniższe.

Z najwyższymi wynikami:

w klasie I a – 11 uczniów, Amelia Babij, Maja Ciesielska, Witold Hinca, Błażej Kamiński, Szymon Kowalczyk, Julia Malinowska, Amelia Nyc, Grzegorz Szefler, Bartosz Wielocha, Franciszek Zima, Dominik Zwiranowski

w klasie I b – 11 uczniów, Maksymilian Kraszewski, Nikola Niedzielska, Filip Stachecki, Janek Garncarek, Julia Wójcik, Gabriela Woźniak, Sebastian Laskowski, Magdalena Winter, Anna Kowalska, Marysia Suprynowicz, Michalina Adamczewska

w klasie I c – 8 uczniów, Piotr Bohdziewicz, Zuzanna Grędecka, Oliwia Jędrej, Julia Sala, Rafał Stypuła, Mateusz Szymański, Ida Wiszniowska, Amelia Wójcik

w klasie I d – 11 uczniów, Natalia Baran, Magdalena Cichocka, Klaudia Kulesza, Jakub Kuśmierek, Fabian Lupke, Nikola Lupke, Nikola Możdżonek, Wiktoria Okuszko, Oliwia Rudzińska, Julia Staroszczuk, Wiktoria Wasiak - Nettuno

w klasie I e – 5 uczniów, Julia Filipska, Nikola Gwoździńska, Szymon Jankowski, Piotr Ziółek, Robert Leśniewski.

Ze 100 % frekwencją:
I a – 3 uczniów: Amelia Babij, Bartosz Wielocha, Franciszek Zima
I b – 1 uczeń: Magdalena Winter
I c – 4 uczniów: Bartosz Bieliński, Maja Cichocka, Marcel Cichoń, Oliwia Jędrej
I d –1 uczeń: Gabriel Kryca
I e – 0

klasy II a, II b, II c, II d, II e – 109 uczniów

w tym: 45 uczniów (41,3% - ucz.) uzyskuje najwyższe noty, natomiast 15 uczniów (13,8%) - najniższe.

Z najwyższymi wynikami:

w klasie II a – 11 uczniów, Wiktoria Tomasik, Wiktoria Lewkowicz, Oliwia Purtak, Natasza Strzelecka, Martyna Papuga, Szymon Sędzik, Paweł Lipnicki, Martyna Przydatek, Jakub Gil, Milena Czerepińska, Szymon Olejnicki

w klasie II b – 8 uczniów, Malwina Bohdziewicz, Kinga Kemprowska, Szymon Hajduk, Katarzyna Łysiak, Anna Mamot, Wiktoria Sowa, Michał Stypuła, Julia Tomasik

w klasie II c – 7 uczniów, Oliwa Czarnecka, Daniel Gruszczyński, Fabian Krzempiec, Julia Łyjak, Aleksandra Rybkiewicz, Michał Rybkiewicz, Bianka Włodno

w klasie II d – 11 uczniów, Miłosz Antończak, Wanessa Frącz, Iwan Weronika, Natasza Janowska, Lena Materka, Izabela Milto, Kacper Okupski, Kacper Pazdecki, Julia Pęcak, Aleksandra Szczepocka,  Hanna Świst-Zabuska

w klasie II e – 8 uczniów, Nadia Babij, Jakub Dźurko, Zofia Gieniusz, Gabriela Góralska, Oliwia Kiszka, Oliwia Molenda, Paula Pustelnik, Natalia Załomska

Ze 100 % frekwencją:
II a – 1 uczeń: Damian Kuśmierczyk
II b – 4 uczniów: Katarzyna Łysiak, Julia Tomasik, Nikola Pawlicka, Michał Klimek
II c – 1 uczeń: Amelia Lupke
II d – 0
II e – 1 uczeń: Oliwia Molenda

klasy III a, III b, III c – 76 uczniów

w tym z najwyższymi wynikami w nauce: 21 uczniów (27,6% ucz.), najniższe wyniki w nauce osiąga 15 uczniów (19,7% ucz.)

Z najwyższymi wynikami:

w klasie III a – 8 uczniów, Jakub Chołuj, Lena Osiak , Dawid Padzik, Julia Pluta, Oliwia Walczak, Stanisław Witkowski, Marcel Zdziechowicz,, Filip Piasecki

w klasie III b – 6 uczniów, Hubert Bielawski, Julia Frankowska, Maria Gołębiewska, Jan Niemczyk, Grzegorz Garbacewicz, Adrian Bartczak

w klasie III c – 7 uczniów, Zuzanna Kulik, Hanna Matusewicz, Bartłomiej Mostowski, Julia Rudnicka, Anna Rzymyszkiewicz, Wiktoria Wierzbicka, Zuzanna Wyrostek.

Ze 100 % frekwencją:
III a – 5 uczniów: Lena Osiak, Dawid Padzik, Julia Pluta, Natalia Szustak, Dawid Ścirka
III b – 2 uczniów: Grzegorz Garbacewicz, Seweryn Lipko
III c – 1 uczeń: Przemysław Binkowski

Przechodzimy do klas IV- VI:

7 oddziałów klas IV –VI liczy 184 uczniów, wszyscy klasyfikowani, średnia ocen klas IV- VI wyniosła 3,95 i jest wyższa od poprzedniego śródrocza o 0,18.

Najwyższą średnią uzyskała klasa IV c - 4,28.

Frekwencja: średnia frekwencja klas IV-VI wyniosła: 92,5%, najwyższą frekwencję uzyskali uczniowie klasy IV c – 94%.

klasy IV a, IV b, IV c – 69 uczniów

średnia ocen: 4,03 IV a – 3,92; IV b - 3,83; IV c – 4,28

(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 7 osób)
4a, Janica Martyna 4,91
4a, Maszczyk Katarzyna 4,80
4b, Piórkowska Zuzanna 5,27
4c, Ada Ozimkowska 5,45
4c, Natalia Wielocha 5,27
4c, Maciej Czerepiński 4,91
4c, Natalia Niemczyk 4,82
4c, Patryk Walasek 4,82

Ze 100 % frekwencją:
IV a – 0
IV b – 1 uczeń: Oliwia Pleskot
IV c – 2 uczniów: Natalia Wielocha, Jan Wójcik

 

klasy V a, V b – 60 uczniów

średnia ocen: 3,94 V a – 3,95; V b - 3,94

(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 4 osoby)
5b, Oskar Bielawski 4,91
5b, Lipnicka Julia 4,82
5b, Weronika Niedźwiecka 4,82
5b, Klaudia Szczepańska 4,82

Ze 100 % frekwencją:
V a – 3 uczniów: Samanta Buczek, Michał Figa, Amelia Jankowska
V b – 2 uczniów: Julia Ciołek, Weronika Niedźwiecka 

 

klasy VI a, VI b – 55 uczniów

średnia ocen: 3,866 VI a – 4,0; VI b – 3,73

(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 6 osób)
6a, Agata Lewicka 5,27
6a, Wiktoria Kiełbasa5,09
6a, Weronika Malinowska5,09
6a, Aleksandra Wosińska4,82
6a, Marcel Zieliński4,82
6b, Michalina Woronko 4,82

Ze 100 % frekwencją:
VI a – 1 uczeń: Weronika Malinowska
VI b – 2 uczniów: Oliwia Galant, Tatiana Tarasewicz 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki edukacyjne zostali uhonorowani tytułem wzorowego ucznia.

Uczniowie za 100% frekwencję otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy!

Wszystkim wyróżnionym życzymy wytrwałości w dalszej pracy, polotu i otwartych umysłów, jeszcze więcej sukcesów i radości.

  osiągnięcia/laureaci

rok szkolny 2014/2015

rok szkolny 2013/2014

rok szkolny 2012/2013

rok szkolny 2011/2012

rok szkolny 2010/2011

rok szkolny 2009/2010

rok szkolny 2008/2009

rok szkolny 2007/2008

rok szkolny 2006/2007

rok szkolny 2005/2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria