• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

 

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 943127808; 723221692

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA/ LAUREACI

rok szkolny 2013/2014

Nagrodę Burmistrza Miasta Białogard otrzymali uczniowie:

Natalia Sienkiewicz
klasa VI B

Piotr Kawalec
klasa VI A

Dawid Skoczyk
klasa VI A

 

rok szkolny 2013/2014 - I śródrocze

W ostatnim dniu nauki 14 lutego zgodnie z nową tradycją naszej szkoły po raz drugi w obecności całej społeczności szkolnej w uroczysty sposób podsumowaliśmy osiągnięcia uczniów w I śródroczu na apelu promocyjnym.

Jesteśmy na półmetku – w piątek 31 stycznia oficjalnie pożegnaliśmy pierwsze śródrocze.
Śródrocze bardzo pracowite, oprócz codziennej nauki uczniowie mieli okazję wziąć udział w 21 imprezach okolicznościowych oraz w 12 konkurach. W najważniejszych konkursach przedmiotowych Konkursie Języka Polskiego i konkursie Matematycznym naszą szkołę w najwyższym etapie wojewódzkim wśród 82 uczniów reprezentował Piotr Kawalec z kl. VIa.

W pierwszym śródroczu uczniowie spędzili w szkole 95 pracowitych dni, a teraz przedstawimy klasy, które w tych codziennych zmaganiach dobiegły do mety i zajęły miejsca na podium.
W pierwszym etapie edukacyjnym klasą, w której jest najliczniejsza grupa uczniów osiągających najwyższe wyniki edukacyjne w stosunku do liczby uczniów jest klasa IIc – najlepsi uczniowie stanowią 46% tej klasy. Drugie miejsce zajmuje klasa Ia- najlepsi uczniowie stanowią 45% ogółu klasy. Trzecie miejsce zajęła klasa III a -34%.
Wśród klas IV – VI pierwsze miejsce zajęła klasa IVa – ze średnią ocen 4,4, drugie miejsce klasa Va ze średnią ocen 4,25, a trzecie miejsce klasa IV b – średnia 4,08.

A teraz poznajmy uczniów wyróżniających się w nauce. Za wysiłek włożony w półroczną pracę zostali oni wyróżnieni odznaką z napisem „Uczeń na medal”, którą z dumą mogą nosić na co dzień.

klasa I A

klasa I B

klasa I C

Jakub Chołuj
Szymon Jerenkiewicz
Lena Osiak
Dawid Padzik
Filip Piasecki
Julia Pluta
Oliwia Walczak
Staś Witkowski
Bartek Wypych
Iga Ździechowicz
Natalia Szustak

Grzegorz Garbacewicz
Jan Niemczyk
Maria Gołębiewska
Julia Frankowska
Klaudia Falandysz
Seweryn Ziółkowski
Cezary Wtorkiewicz
Oskar Hasanowić
Zuzanna Kulik
Hanna Matusewicz
Bartłomiej Mostowski
Amelia Raszpunda
Anna Rzymyszkiewicz
Wiktoria Wierzbicka
Zuzanna Wyrostek
klasa II A

klasa II B

klasa II C

Wiktoria Machajewska
Kasarzyna Maszczyk
Martyna Janica
Nikola Polek
Karolina Baran
Julia Klimek
Mikołaj Lesisz

Zuzanna Piórkowska
Nikodem Piórkowski
Julia Mamot
Bartosz Kubiabr
Jakub Napiórski
Miłosz Świst – Zabuski
Alan Bigajło
Maciek Czerepiński
Iwo Kowalski
Oliwier Kuśmierczyk
Kira Matusiak
Oliwier Opuchowicz
Ada Oziomkowska
Maria Papieska
Maciej Szefler
Patryk Walasek
Natalia Wielocha
Jan Wójcik

 

klasa III A

klasa III B

Michał Figa
Weronika Jarocha
Kacper Jastreb
Marek Krenca
Samuel Materko
Klaudia Możdżonek
Natalia Pesta
Kacper Rosiński
Julia Rudzińska
Damian Sowa
Hubert Szymański

Ola Hołowczyc
Julia Lipnicka
Kornelia Milto
Weronika Niedźwiedzka
Szymon Okupski
Martyna Saszynowska
Tomasz Sienkiewicz
Szymon Owczarski
Wiktoria Gajos
Michał Gnaś

 

Przechodzimy do klas IV- VI

Najwyższą średnią w drugim etapie 5,33 zdobył uczeń klasy VIa Dawid Skoczyk
Drugie miejsce ze średnią 5,27 zajęła uczennica klasy IV a – Wiktoria Kiełbasa
Trzecie miejsce ze średnią 5,22 zajął uczeń klasy VIa – Piotr Kawalec

A teraz pozostali uczniowie z najlepszymi wynikami:

klasa IV A

klasa IV B

Maja Zdziechowicz – śr. 5,09
Nikola Jakubczyk – śr. 5,0
Weronika Malinowska – śr.5,0
Marcel Zieliński – śr.5,0
Aleksandra Wosińska – śr. 4,91
Agata Lewicka – śr. 4,82

Szymon Płuciennik – śr.4,82

 

klasa V A

Marcelina Ćmoch – śr. 5,18
Wiktoria Hołowacz – śr. 5,18
Julia Pazdecka – śr. 5,09
Amadeusz Klimaszewski – śr.5,0
Aleksandra Ścirka – śr.5,0
Julia Chodań – śr. 4,91
Martyna Łubniewicz – śr. 4,91
Anna Sawiuk – śr. 4,91
Weronika Kamińska – śr. 4,82
Wiktoria Kijewska – śr. 4,80

 

klasa VI A

klasa VI B

Sandra Markowska – śr.5,0
Aleksandra Federkiewicz – śr. 4,78

Natalia Sienkiewicz śr. 5,11
Zofia Siwek – śr.4,89

Gratulujemy!

Wszystkim wyróżnionym życzymy wytrwałości w dalszej pracy, polotu i otwartych umysłów, jeszcze więcej sukcesów i radości.


 

  osiągnięcia/laureaci

 

rok szkolny 2012/2013

rok szkolny 2011/2012

rok szkolny 2010/2011

rok szkolny 2009/2010

rok szkolny 2008/2009

rok szkolny 2007/2008

rok szkolny 2006/2007

rok szkolny 2005/2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria