• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

 

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 943127808; 723221692

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA/ LAUREACI

 

rok szkolny 2012/2013

Nagrodę Burmistrza Miasta Białogard otrzymali uczniowie:

Katarzyna Ratowska

Dawid Ligocki

Artur Błażejowski

klasa VI a

średnia ocen: 5,36
pkt. ze spr.: 39
zachowanie : wzorowe

klasa VI a

średnia ocen: 5,2
pkt. ze spr.: 37
zachowanie : wzorowe

klasa VI b

średnia ocen: 5,7
pkt. ze spr.: 38
zachowanie : wzorowe

LAUREACI W KONKURSACH 2012/2013

LP. Nazwa konkursu imiona i nazwiska laureatów
1 Kościoły na Pomorzu w poziomie kl. 0-I: I miejsce oddział „0”
w poziomie kl. II – III: I miejsce kl. II a
w poziomie kl. IV – VI: I miejsce kl. V a
2 Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii

szkolny

 

 

 

rejonowy

 

Katarzyna Ratowska, VI a
Natalia Segętowska, VI b
Artur Błażejowski, VI b
Jakub Downarowicz, VI c

 

Katarzyna Ratowska, VI a

3

Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody

szkolny

 

 

rejonowy

 

Piotr Kawalec, V a
Katarzyna Ratowska, VI a
Artur Błażejowski, VI b
Jakub Downarowicz, VI c
 

Artur Błażejowski, VI b

4

Konkurs ortograficzny „Zuch” dla klas II i III

laureatka
Wiktoria Kiełbasa, III a

5

I Szkolny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

Mistrzowie klas II:
Michalina Dudzis, II a
Przemysław Jabłoński, II a
Natalia Pesta, II a
Wiktoria Gajos,  II b
Martyna Saszynowska, II b

Mistrzowie klas III:
Nikola Jakubczyk, III a
Wiktoria Kiełbasa, IIIa
Szymon Lis, III a
Hanna Siwek, III a
Aleksandra Wosińska, III a
Maja Zdziechowicz, III a

Mistrzowie klas IV: Julia Pazdecka, IV a

Mistrzowie klas V: Piotr Kawalec, V a

Mistrzowie klas VI:
Katarzyna Ratowska, VI a
Szymon Bagiński, VI b
Artur Błażejowski, VI b

6  Szkolny Konkurs Językowy „Złote Pióro”

Zdobywca „Złotego pióra” Artur Błażejowski, VI b

II miejsce
Katarzyna Ratowska ,VI a
Dawid Ligocki, VI a

III miejsce
Ewelina Pogorełow-Tamancew, VI a

7

IV Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej

 

etap szkolny

I miejsce
Julia Pakos, V b

II miejsce
Magdalena Iwan, V b

III miejsce
Dawid Ligocki, VI a

8 Mały Konkurs Recytatorski

 eliminacje miejskie

 

 

 

 

 eliminacje powiatowe

 

 

 

w kategorii kl. I-III:
I miejsce: Krzysztof Jankowski, kl. III a
II miejsce: Michalina Woronko, kl. III b

w kategorii kl. IV–VI;
I miejsce: Julia Włodarz, kl. V a
III miejsce: Anna Matczak kl. V b

w kategorii kl. I-III:
wyróżnienie:  Michalina Woronko, kl.  III b

w kategorii kl. IV–VI:
laureatka: Julia Włodarz, kl. V a
wyróżnienie: Anna Matczak, kl. V b

9 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

wyróżnienie:
Wiktoria Kiełbasa, kl. III a
Martyna Bizio, kl. III a
Krzysztof Jankowski, kl. III a
Amadeusz Klimaszewski, kl. IV a
Dawid Skoczyk, kl. V a

10  Szkolny Konkurs Matematyczny „Liczydełko” dla klas II

Mistrz Matematyki
Krystian Hamera, II b
Kacper Jastreb, II a

II miejsce: Przemysław Jabłoński, II a

III miejsce:
Wiktoria Gajos, II b; Damian Sowa, II a

11  45. Regionalny Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne”

 

eliminacje miejskie

Laureaci:

Krzysztof Jankowski, III a
Piotr Kawalec, V a
Magdalena Iwan, V b

12  Szkolny Konkurs Informatyczny

„Poznaj bezpieczny Internet – bądź bezpieczny w sieci”

w poziomie klas I-III:
I miejsce: Julia Lipnicka, II b

W poziomie klas IV:
I miejsce: Kuba Szczotka, IV a

w poziomie klas V:
wyróżnienie: Anna Lipnicka, V b

w poziomie klas VI:
I miejsce: Katarzyna Ratowska, VI a
wyróżnienie: Artur Błażejewski, VI b

13 XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”

etap powiatowy

Dominik Terech, I b

Natalia Segętowska, VI b

14  Szkolny Konkurs „Zadań Zamkniętych” dla klas VI

I miejsce: Artur Błażejowski, VI b

II miejsce: Katarzyna Ratowska, VI a

III miejsce: Jakub Downarowicz, VI c

15

 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

Zwierzęta Wokół Nas

 pt. „Mieszkańcy naszych lasów”

 międzyszkolny

W kategorii klas 0 - III II miejsce Natalia Psuja IIIb III miejsce Ada Ozimkowska Ic Natalia Wielocha Ic W kategorii klas IV - VI II miejsce Natalia Segętowska VIb Wyróżnienie Artur Błażejewski VIb
16

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Albus” dla kl. IV – VI

Laureaci:
Dawid Skoczyk, V a; Zofia Siwek, V b
Aleksandra Federkiewicz, V a
Piotr Kawalec, V a; Adrian Wójcik, V a

Wyróżnienie:
Julia Pazdecka, IV a; Natalia Wozińska, IV a
Jilia Binkiewicz, V b; Natalia Sienkiewicz, V b
Magdalena Iwan, V b; Artur Błażejowski, VI b
Katarzyna Ratowska, VI a; Dawid Ligocki, VI a

17

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Albus” dla kl. IV – VI

Laureaci:
Amadeusz Klimaszewski, IV a
Piotr Kawalec, V a
Dawid Skoczyk, V a
Artur Błażejowski, VI b
Jakub Downarowicz, VI c

Wyróżnienie:
Szymon Bagiński, VI b i Szymon Kawęcki, VI c

18

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Albus”

dla kl. IV – VI

Laureaci:
Weronika Kamińska, IV a
Artur Błażejowski, VI b

Wyróżnienie:
Dawid Skoczyk, V a
Sandra Markowska, V a
Piotr Kawalec, V a
Julia Winter, V a
Zofia Siwek, V b
Jakub Downarowicz, VI c

19

Gminny Konkurs Plastyczny

„Imię dla wiatraka”

Wyróżnienie:

Karol Iwan, II b
Weronika Czarny, III a

20

Szkolna Olimpiada Ortograficzna

dla klas IV – VI

Mistrzowie Ortografii:

Artur Błażejewski, VI b
Natalia Sienkiewicz, V b

21

Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego

I miejsce: Amadeusz Klimaszewski, IV a

II miejsce: Jakub Downarowicz, VI c

22

Międzyszkolny Konkurs Umiejętności z Języka Angielskiego

w kategorii kl. IV:

I miejsce: Weronika Kamińska, IV a

II miejsce: Amadeusz Klimaszewski, IV a

w kategorii kl. V:

II miejsce: Natalia Sienkiewicz, V b

w kategorii kl. VI:

II miejsce: Katarzyna Ratowska, VI a

23

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

Pierwszaki też uczniowie, litery już znają i pięknie czytają

I miejsce: Zuzanna Piórkowska, kl. I b

III miejsce: Kewin Kuhn – Ajewski, kl. I c

24

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej

Grand Prix w kategorii solista klas IV – VI:

Julia Włodarz, V a

Grand Prix w kategorii duet klas IV – VI:

Magdalena Iwan, V b i Wiktoria Nastula, V b

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE:

TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ –CHŁ.I MIEJSCE

WOJEWÓDZKA OLIMPIADA MŁODZIKÓW W KOSZALINIE – II, III i V miejsce indywidualnie

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W ZAPASACH – II i V miejsce naszych uczniów

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ – I MIEJSCE dziewcząt, II miejsce chłopców

SPORT I ZABAWA – I miejsce w mieście i w powiecie

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI KOSZYKÓWCE DZ. i CHŁ.- II miejsce dz.
i III miejsce chł.

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W ZAPASACH W STYLU WOLNYM/ KARLINO – II miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM – II miejsce indywidualnie

  osiągnięcia/laureaci

osiągnięcia sportowe 2012/13

 

rok szkolny 2011/2012

rok szkolny 2010/2011

rok szkolny 2009/2010

rok szkolny 2008/2009

rok szkolny 2007/2008

rok szkolny 2006/2007

rok szkolny 2005/2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria