• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

 

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 943127808; 723221692

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA/ LAUREACI

 

rok szkolny 2011/2012

Nagrodę Burmistrza Miasta Białogard otrzymali uczniowie:

Julia Jagiełło

Aleksandra Śmieszek

Agnieszka Ługowska

klasa VI a

klasa VI a

klasa VI a

 

LAUREACI W KONKURSACH 2011/2012

LP. Nazwa konkursu imiona i nazwiska laureatów
1 Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii

etap rejonowy

laureatka Julia Jagiełło, VI a
2 VI Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej I miejsce w kategorii klas I-III:
Krzysztof Jankowski, II b

w kategorii klas IV-VI:
II miejsce Julia Jagiełło, VI a
wyróżnienie Aleksandra Śmieszek, VI a

3

Powiatowy konkurs języka angielskiego „Gramatyka na wesoło”

 w kategorii kl. IV:
I miejsce Natalia Sienkiewicz, IV c
II miejsce Filip Lasota, IV c

w kategorii kl. V
III miejsce Katarzyna Ratowska, V a

w kategorii kl. VI
III miejsce Laura Marzenta, VI b

4

Mały Konkurs Recytatorski eliminacje miejskie

 

 

 

 

 

eliminacje powiatowe

laureaci w kategorii kl. I-III:
Krzysztof Jankowski, II a
Michalina Woronko, II a

laureaci w kategorii kl. IV-VI:
Agnieszka Ługowska, VI a
Artur Błażejowski, V b

wyróżnienie: Natalia Żebrowska, VI b

 

laureat Krzysztof Jankowski, kl.II a

5

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wynik bardzo dobry:
Piotr Kawalec, IV a
Wiktoria Kiełbasa, II b

wyróżnienie:
Natalia Segętowska, V b
Szymon Bagiński, V b
Martyna Bizio, II a

6  Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

etap rejonowy

drużynowo: IV miejsce

indywidualnie: I miejsce Damian Nowak, VI a

7

Konkurs „Międzyszkolne Potyczki Matematyczne”

drużynowo IV miejsce: Julia Jagiełło, VI a; Natalia Żebrowska, VI b; Edyta Kubicka, VI c

8  Międzyszkolny Konkurs Umiejętności z Języka Angielskiego

w kategorii kl. IV:
III miejsce Julia Winter, IV a
III miejsce Filip Lasota, IV b

w kategorii kl. V:
I miejsce Katarzyna Ratowska, V a

w kategorii kl. VI:
III miejsce Klaudia Migasiuk, VI b

9  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Albus”
dla kl. IV – VI
 laureaci: Dawid Ligocki, V a
                 Artur Błażejowski, V b
                 Jakub Downarowicz, V c

 wyróżnienie: Piotr Kawalec, IV a
                          Sandra Markowska, IV a
                          Zofia Siwek, IV b
                          Katarzyna Ratowska, V a
                          Magdalena Gromadzka, V a
                          Natalia Segętowska, V b
                          Wiktoria Śmiałkowska, V b
                          Natalia Żebrowska, VI b
                          Klaudia Migasiuk VI b

10  Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Albus”
dla kl. IV – VI
 wyróżnienie: Piotr Kawalec, IV a
                          Dawid Skoczyk, IV a
                          Mateusz Kiełbasa, IV b
                          Natalia Ćwirko, IV b
                          Artur Błażejowski, V b
                          Natalia Segętowska, V b
                          Agnieszka Ługowska, VI a
11  Ogólnopolski Konkurs
Języka Angielskiego „Albus”
dla kl. IV – VI
 wyróżnienie: Jakub Downarowicz, V c
                          Artur Błażejowski, V b
12  Miejski Konkurs fotograficzny  kategoria–szkoła podstawowa:
II miejsce Aleksandra Śmieszek, VI a
13  44. Regionalny Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne”

eliminacje miejskie

laureatki:

Marcelina Ćmoch, III a
Aleksandra Śmieszek, VI a

14  Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

w kategorii kl. V
I miejsce Jakub Downarowicz, V c (j.angielski)

w kategorii kl. VI:
I miejsce Kevin Grabowski, VI a (j.niemiecki)

w kategorii kl. IV:
IV miejsce Zofia Siwek, IV b (j.angielski)

15

 Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy: Pierwszaki też uczniowie, litery już znają i pięknie czytają

 I miejsce Kacper Rosiński, kl. I a

 

  osiągnięcia/laureaci

rok szkolny 2010/2011

rok szkolny 2009/2010

rok szkolny 2008/2009

rok szkolny 2007/2008

rok szkolny 2006/2007

rok szkolny 2005/2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria