• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

 

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 943127808; 723221692

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA/ LAUREACI

 

rok szkolny 2010/2011

Nagrodę Burmistrza Miasta Białogard otrzymali uczniowie:

Aleksandra Winter

Jakub Przygodzki

Patrycja Wierzbicka

klasa VI c

średnia ocen: 5,7
liczba pkt. ze spr.: 32
zachowanie: wzorowe

klasa VI a

średnia ocen: 5,3
liczba pkt. ze spr.: 35
zachowanie: wzorowe

klasa VI a

średnia ocen: 5,2
liczba pkt. ze spr.: 35
zachowanie: wzorowe

 

LAUREACI W KONKURSACH 2010/2011

LP. Nazwa konkursu imiona i nazwiska laureatów
1

Konkurs plastyczny w ramach kampanii społecznej „ Przemocy w rodzinie mówimy nie”

III miejsce: Paulina Tomiałojć (obecnie uczennica Gim Nr 1)

wyróżnienie: Angelika Tomczak VI b

2 Miejski Konkurs Plastyczny „Białogard moje miasto”

szkoła otrzymała wyróżnienie

3 Konkurs plastyczny „Pożar, powódź dniem czy nocą straż przychodzi ci z pomocą”

etap gminny

etap powiatowy

 

wyróżnienie: Patryk Jurczak, III b
                         Anna Matczak, III c
                         Natalia Ćwirko, III c
                         Kacper Jastreb, „0”
                         Agata Pasińska VI a

4

Mały Konkurs Recytatorski etap powiatowy

 

 

 

 

etap wojewódzki

laureat w kategorii kl. I-III:
                        Krzysztof Jankowski, kl.I b

wyróżnienie w kategorii kl. I-III:
                        Julia Włodarz, kl.III b

wyróżnienie w kategorii kl. IV - VI:
                        Kevin Grabowski, V a
                        Anna Dragon, VI  d

 

laureat w kategorii kl. I-III:
                Krzysztof Jankowski, kl.I b

5

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie: Dawid Skoczyk, III b
                         Piotr Kawalec, III b
                         Natalia Sienkiewicz, III c
                         Szymon Bagiński, IV b
                         Julia Jagiełło, V a

6

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Zuch” dla klas I- III

laureatki: Wiktoria Kiełbasa, I a
                  Marcelina Ćmoch, IIa

7

Konkurs „Międzyszkolne Potyczki Matematyczne”

I miejsce: Jakub Przygodzki, VI a
                   Patrycja Wierzbicka, VI a
                   Sandra Kukułka, VI a

8 Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej „Od przedszkola do idola”

 

etap powiatowy

wyróżnienie: Magdalena Gromadzka, IV a
                         Ewa Haik, VI a
                         Katarzyna Szymańska, VI a
                         Wiktoria Zgolak, VI b
                         Dagmara Herter, VI c
                         Wiktoria Połowin, VI d
                         Natalia Żebrowska, V b

9 Konkurs „Olimpiada moich marzeń”

w kategorii kl. IV – VI
I miejsce: Rafał Kopiec, VI c

wyróżnienie: Aleksandra Bielecka, V c
                         Paulina Pfajfer, V c
                         Edyta Kubicka, V c
                         Natalia Ciesielska, V b

10  43. Regionalny Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne”

eliminacje miejskie

 

 

 

 eliminacje powiatowe

 

 

finał regionalny

laureaci: Krzysztof Jankowski, kl. I b
                Julia Włodarz, kl. III b
                Julia Jagiełło, V a

wyróżnienie: Wiktoria Kiełbasa, kl. I a
                         Michalina Woronko, kl. I c
                         Kewin Grabowski, kl.V a

 

laureat: Krzysztof Jankowsk,i kl. I b wyróżnienie: Julia Włodarz, kl. III b

 

 

laureat: Krzysztof Jankowski, kl. I b

11  Międzyszkolny Konkurs Umiejętności z Języka Angielskiego

w kategorii kl. IV
I miejsce: Katarzyna Ratowska, IV a

w kategorii kl. V
II miejsce: Szymon Tomiałojć, V c

w kategorii kl. VI
III miejsce:
Magda Kosmowska, VI d

12  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Zwierzęta Wokół Nas pt. „Zwierzę, które mnie fascynuje” dla klas I - VI

w kategorii klas - III
II miejsce: Weronika Kamińska, II a

w kategorii klas IV - VI
wyróżnienie: Natalia Segętowska, IV b
                         Daria Zielińska, IV b

13  Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Albus” dla kl. IV – VI

wyróżnienie: Natalia Segętowska, IV b
                        Agnieszka Ługowska, V a
                        Julia Jagiełło, V a
                        Klaudia Migasiuk, V b
                        Jakub Przygodzki, VI a

14  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Albus” dla kl. IV – VI

laureaci: Ewelina Pogorełow, IV a
                Jakub Downarowicz, IV c
                Artur Błażejewski, IV b
                Natalia Żebrowska, V b

wyróżnienie: Katarzyna Ratowska, IV a
                         Magdalena Gromadzka, IV a
                         Wiktoria Śmiałkowska, IV b
                         Justyna Szczap, IV b
                         Seweryn Łajewski, V b
                         Seweryn Paluch, V b
                         Jakub Przygodzki, VI a
                         Aleksandra Winter, VI c

15

VIII Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

I miejsce: Kevin Grabowski, V b

II miejsce: Aleksandra Winter, VI c

16 Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy: Pierwszaki też uczniowie, litery już znają i pięknie czytają

I miejsce: Wiktoria Kiełbasa, I a

III miejsce: Aleksandra Wosińska, I b

17 VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki o Zdrowiu

etap powiatowy

etap wojewódzki

 I miejsce: Ewa Haik, VI a
                    Katarzyna Szymańska, VI a
                    Dagmara Herter, VI c
                    Wiktoria Połowin, VI d
                    Natalia Żebrowska, V b  

 

  osiągnięcia/laureaci

rok szkolny 2009/2010

rok szkolny 2008/2009

rok szkolny 2007/2008

rok szkolny 2006/2007

rok szkolny 2005/2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria