• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 943127808; 723221692

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA/ LAUREACI

 

rok szkolny 2009/2010

 

Nagrodę Burmistrza Miasta Białogard otrzymali uczniowie:

 

 

 

Michalina Ćmoch
klasa VIb
Zuzanna Wudzińska
klasa VIb
Radosław Stocki
klasa VIc

 

LAUREACI W KONKURSACH 2009/2010

LP. Nazwa konkursu imiona i nazwiska laureatów
1

Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii

etap wojewódzki

finalistki: Michalina Ćmoch VIb
                  Zuzanna Wudzińska VIb

2 Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody

etap wojewódzki

finalista: Radosław Stocki VIc

3 Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

etap rejonowy

IV miejsce: Jakub Hałas, V a
                      Wiktoria Połowin, V d
                      Adrian Marcinkowski, VI c

4

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

bardzo dobry: Piotr Kawalec i Dawid Skoczyk z II b

wyróżnienie: Natalia Segętowska, III b
                      Szymon Bagiński, III b
                      Jakub Wiśniewski, III c
                      Radosław Stocki, VI c

5

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki o Zdrowiu

etap centralny

wyróżnienie: zespół w składzie: Paulina Bylica, Ewa Haik, Katarzyna Szymańska, Kinga Śmiałkowska, Wiktoria Zgolak, Dagmara Herter, Anna Dragon, Wiktoria Połowin, Natalia Żebrowska

6

Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej „ Od przedszkola do idola”

etap powiatowy

laureatki: zespół w składzie: Izabela Herter, Natalia Gałązka,  Wiktoria Śmiałkowska, Daria Zielińska, Justyna Szczap z klasy III b

7

Międzyszkolny Konkurs Umiejętności z Języka Angielskiego

w kategorii kl. IV
III miejsce: Szymon Tomiałojć, IVc

w kategorii kl. VI
II miejsce: Michalina Ćmoch, VIb

8 42.Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

etap powiatowy

w kategorii „Ptaszki”:
wyróżnienie: Michalina Ćmoch, VIb

w kategorii „Ptaszęta”:
wyróżnienie: Julia Pakos, IIc

9 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Zwierzęta Wokół Nas pt. „Zwierzęca ukryte w przedmiotach – zabawa w skojarzenia” dla klas I - VI

w kategorii klas O - III
III miejsce: Dominika Kłódka, IIIa
wyróżnienie: Jakub Filipski, IIb

w kategorii klas IV - VI
III miejsce: Ilona Tomiałojć, VIb

10  Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Albus” dla kl. IV – VI

laureaci: Marta Wudarczyk, VI b
                Radosław Stocki, VI c

wyróżnienie: Julia Jagiełło, IV a
                        Seweryn Łajewski, IV b
                        Natalia Żebrowska, IV b
                        Jakub Przygodzki, V a
                        Agata Pasińska, V a
                        Dagmara Herter, V c
                        Aleksandra Winter, V c
                        Magdalena Bieganowska, VI b
                        Michalina Ćmoch, VI b
                        Zuzanna Wudzińska, VI b

11  Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Albus” dla kl. IV – VI

laureaci: Agnieszka Ługowska, IV a
                Radosław Stocki, VIc

wyróżnienie: Julia Jagiełło, IV a
                         Aleksandra Śmieszek, IV a
                         Natalia Ciesielska, IV b
                         Natalia Żebrowska, IV b

12  VII Regionalny Konkurs Poezji i Prozy Niemieckiej

w kategorii kl. III - IV

I miejsce: Kevin Grabowski, IV a

13  Powiatowy Konkurs Wiedzy z Języka Niemieckiego

w kategorii kl. IV
I miejsce: Kevin Grabowski, IV a

w kategorii kl. V
II miejsce: Aleksandra Winter, V c

14  Regionalny Konkurs Wiedzy z Języka Niemieckiego  wyróżnienie: Kevin Grabowski, IV a
15

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny „ Mały Mistrz Ortografii” dla klas III

etap powiatowy

III miejsce: Ewelina Pogorełow - Tamancew,  III a

IV miejsce: Jakub Downarowicz, III c

16  Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy: Pierwszaki też uczniowie, litery już znają i pięknie czytają

 III miejsce: Dawid Klimowicz, I a

wyróżnienie: Martyna Lisowska, I c
                         Wiktoria Hołowacz, I b

 

 

  osiągnięcia/laureaci

 

Osiągnięcia/ Laureaci:

rok szkolny 2008/2009

rok szkolny 2007/2008

rok szkolny 2006/2007

rok szkolny 2005/2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria