• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

 

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 943127808; 723221692

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

GALERIA

rok szkolny 2016/2017

28 października 2016 r.

Bal Wszystkich Świętych

 

Już po raz drugi naszą szkołę wypełniły zastępy aniołów i świętych, a wszystko to z okazji Balu Świętych. Uroczystość była okazją do poznania sylwetek wielu świętych, stworzyła szansę wspólnej zabawy całej społeczności szkolnej. Impreza była też miłym akcentem podkreślającym radosny charakter uroczystości „Wszystkich Świętych”.

Najmłodsi uczniowie, pod przewodnictwem ks. Michała, udali się pociągiem do bram samego nieba. „Taki duży, taki mały może świętym być” - tak śpiewali uczestnicy wraz ks. Michałem i wychowawczyniami. Oczywiście nie mogło zabraknąć pokazu „świętej mody”. Dzieci bardzo starannie przygotowały się do zabawy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców sala balowa wypełniła się obecnością wielu świętych. Każda klasa została nagrodzona za piękne stroje i plakaty ze świętymi. Całość wydarzenia, które spotkało się z niezwykle pozytywnym odbiorem zakończył radosny taniec. Wszyscy świetnie się bawili, nie poddając się jesiennej melancholii, którą dyktowała listopadowa szaruga za oknami.

"Bal Wszystkich Świętych" po raz kolejny przeniósł wszystkich w zupełnie inną, nadziemską rzeczywistość, w której liczą się dobre relacje, wzajemny szacunek, radość i szczęście drugiego człowieka.

Katarzyna Kujawa-Brancewicz

 

   

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria