• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

DZIENNIK - Librus

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 094 3127808
      094 3119179
fax: 094 3127808

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

GALERIA

rok szkolny 2014/2015

29 maja 2015 r.

Przedstawienie "Diabeł w komputerze"

Współczesny diabeł

29 maja 2015 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl przygotowany przez młodzież z gimnazjum nr 1 w Białogardzie. „Diabeł w komputerze” to przedstawienie, które poruszało problemy społeczeństwa informacyjnego. Spektakl w dowcipny sposób przestrzegał przed pokusami drzemiącymi w Internecie. Młodzi aktorzy pokazali jak przysłowiowy „diabeł” wciąga dzieci w gry komputerowe, kusi do wchodzenia na niebezpieczne i nieznane strony podczas korzystania z laptopów, tabletów i telefonów komórkowych, oraz jak należy się przed tym bronić. Dużo rozsądku i mądrości przy korzystaniu z nowoczesnych mediów pozwoli na bezpieczne wykorzystanie tego ludzkiego wynalazku. Przesłanie: „Uważaj zwłaszcza, siostro i bracie z kim się umawiasz czasem na czacie" powinno dotrzeć nie tylko do dzieci i młodzieży.

Warto się też zastanowić, czy te wszystkie media nie zabierają nam czasu na zrobienie czegoś wartościowego, pożytecznego. Występ wprowadził zgromadzonych w dobry humor, dostarczając wielu estetycznych wrażeń. Wyrazem radości widzów były gromkie brawa.

   

Strona głównaa Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria