• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

 

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 094 3127808
      094 3119179
fax: 094 3127808

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

GALERIA

rok szkolny 2014/2015

15 października 2014 r.

Bezpieczeństwo na drodze

W październiku w ramach akcji Bezpieczeństwo na drodze naszą szkołę odwiedzili ważni goście – funkcjonariusze z białogardzkiej Straży Miejskiej. Dzięki spotkaniu najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego mogli nauczyć się zasad bezpiecznej jazdy i poruszania się po drodze. W bibliotece szkolnej stanęło specjalne miasteczko drogowe składające się ze znaków drogowych, sygnalizacji świetlnej czy przejścia dla pieszych.

Przedszkolaki i uczniowie klas I mieli okazję nie tylko posłuchać na temat bezpieczeństwa, ale przede wszystkim poprzez dobrą zabawę nauczyć się prawidłowych zachowań na drodze. Korzystając z takiego komunikacyjnego miasteczka, dzieci miały szansę poznać zasady poruszania się na drodze, jak również wypracować w sobie pewne nawyki, jak np. zapinanie pasów, rozpoznawanie znaków drogowych, czy też noszenie znaczków i kamizelek odblaskowych. Dzieci bawiły się doskonale, a dzięki temu łatwiej i szybciej przyswoiły nową wiedzę.

   

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria