• Szkoła Podstawowa nr 5 • im. Wł. Broniewskiego • ul. Kołobrzeska 23 • 78 - 200 Białogard • www.sp5bialogard.pl • email.:szkola@sp5bialogard.pl •
  menu

Strona główna

Patron

Historia

Kadra pedagogiczna

Samorząd Uczniowski

Biblioteka

Pedagog szkolny

Osiągnięcia/laureaci

Wydarzenia

Plan zajęć

Zajęcia pozalekcyjne

Wykaz podręczników

Galeria

Uczniowie

RADA RODZICÓW [więcej...]

 

  kontakt

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Kołobrzeska 23
78-200 Białogard

tel. 094 3127808
      094 3119179
fax: 094 3127808

   szkola@sp5bialogard.pl

       

 

 

 

GALERIA

rok szkolny 2014/2015

6 października 2014 r.

Pokaz iluzji

 

6 października 2014r. do naszej szkoły przybył niezwykły gość –pan iluzjonista. Wraz ze swoją asystentką zaprezentowali nam niezwykły pokaz magii. W czasie godzinnego występu zaprezentował zebranym swoje magiczne sztuczki. Uczniowie mogli podziwiać m.in. zaczarowane sznurki, niezwykłą świecę, latający stolik, znikające lub pojawiające się nagle przedmioty, przecinanie osoby. W tym niezwykłym show artyście asystowali wybrani spośród publiczności uczniowie i nauczyciele. Iluzjonista uchylił rąbka tajemnicy i nauczył widzów triku z kartami. Pokazał, że nasz mózg łatwo oszukać.

Dzieciom i młodzieży bardzo podobał się występ artysty i każdy numer nagradzali gromkimi brawami. Iluzjonista w zdumienie wprowadził wszystkich swoim ostatnim pokazem, kiedy to zamknięto go w skrzyni, z której po chwili wyszła jego asystentka. Wszyscy jeszcze długo po występie komentowali to wydarzenie i starali się rozszyfrować tajemnice iluzji.

   

Strona główna Patron Historia Kadra pedagogiczna Samorząd Uczniowski Biblioteka Pedagog szkolny

Osiągnięcia Wydarzenia Plan zajęć Zajęcia pozalekcyjne Wykaz podręczników Galeria